Hakkımızda

Dragon Festivali ve Spor Organizasyon Limited ®

2008’de su üzerinde spor etkinlikleri ile faaliyete başlayan şirket, günümüzde Türkiye’nin en geniş katılımlı festival & etkinlik organizasyon şirketi olarak sektörde lider konumda yerini almaktadır.

Dragon Festivali, 2015 yılında resmi olarak 76 ülkenin en büyük üç festivalinden biri ünvanını kazanmıştır.

Misyonumuz

EN ÖNCELİKLİ MİSYONUMUZ; Katılımcı firmalara motivasyon ve işbirliği duygusu sağlayarak, iş hayatınızın profesyonel performansını, iş arkadaşlarınızla eğlenceli bir aktiviteye dönüştüğü bir hafta sonunda, su üzerinde rakiplerinize meydan okuyabildiğiniz, benzersiz bir kurumsal spor, eğlence ve pazarlama platformu oluşturarak bir kurumlar arası festival deneyimi yaşatmaktır.

Festivalin en önemli özelliği, İNSAN KAYNAKLARI ve PAZARLAMA gibi iki önemli unsuru bünyesinde barındırmasıdır. 

Festival, İNSAN KAYNAKLARI yönetimi açısından motivasyon ve işbirliği duygusu vermeyi amaçlayan bir organizasyon haline gelirken, PAZARLAMA açısından yoğun medya katılımını çekerek ve binlerce kurumsal katılımcıyı bir araya getirerek katılımcı firmaların tanıtımlarına büyük ölçekte katkı sağlamaktadır. 

Basında Biz

Dragon Festivali, kurulduğu günden bugüne 6000 dakika’dan fazla ekran süresi ile 20’den fazla kanalda yer alarak, Türkiye medyasında etkinliğini sürdürmüştür ve günümüzde de sürdürmeye devam etmektedir.

0 +
DAKİKA ULUSAL KANAL
0 +
DAKİKA CANLI YAYIN
0 +
RADYO PROGRAMI YAYINI
0 +
GAZETE DERGİ MECRASI
0 +
İNTERNET SAYFASI


Dragon Festivali ve Spor Organizasyon Limited ®

İletişim

Adres : Huzur Mahallesi. Fazıl Kaftanoğlu Caddesi. Seba İş Merkezi No 7. Kat 5.

Sarıyer / İSTANBUL

© 2024 Dragon Festivali® Tüm Hakları Saklıdır.

Scroll to Top