fbpx

Festivalde ne var?

Türkiye’nin en geniş katılımlı kurumsal spor organizasyonunu keşfedin

AÇILIŞ SEREMONİSİ

Rakiplerinizi görün ve kendinizi gösterin! Bayrağınızı kaptığınız gibi sahneye çıkın, mikrofonu kaptığınız gibi “biz en iyiyiz!” diye bağırın; bu seremonilerin en önemli geleneğidir! Cumartesi sabah yapılacak olan Açılış Seremonisinde herkese etkin bir şekilde adınızı duyurun.

Dragon Festivali: Açılış Seramonisi
Dragon Festivali: Dans Yarışması

DANS YARIŞMASI

Dans pistinin tozunu attırabileceğiniz, tüm davetlilerin katılabileceği bir sahne sizi bekliyor. “Benim de içimde bir dansçı saklı ve en iyisi benim” diyorsanız bu yarışma tam size göre. Yarışmaya katılın ve sürpriz hediyeler kazanma fırsatını kaçırmayın.

KOSTÜM YARIŞMASI

Yaratıcılıkta sınır tanımayan ekipleri bu bölümde buluşturuyoruz. Çılgın fikirlerin üretildiği yarışmada sizler de davulcunuza tasarladığınız kostümle en ilginç birinciliğe oynayın. Bu defileyi başka hiçbir yerde göremezsiniz!

Dragon Festivali: Kostüm Yarışması
Dragon Festivali: MC - DJ

MC – DJ

Festivalin sunumunu yapacak olan MC’ler, eğlenceli anlatımları ile iki gün boyunca herkese iyi vakit geçirtecekler. Kendilerine has sunum tarzları ile su üzerindeki yarışmaların heyecanına heyecan katacak sunucularımız, kara aktivitelerinde ve bir- birinden eğlenceli yarışmalarda da sizlerle beraber olacaklardır.

STANT KATILIMI

Festival alanında kurumunuzun stantı ile binlerce markaya ve insana ulaşın! Yeni fikirleri ve yeni ürünlerinizi tanıtmak amacıyla festivale stant katılım ile katılabilirsiniz.

Stant Katılımı
Sosyal Medya Yarışması

SOSYAL MEDYA YARIŞMASI

Yarışlar sadece suda değil! En yaratıcı paylaşımları ve sosyal medyada takımını en çok destekleyen ekipleri festival alanında sürpriz hediyeler bekliyor. Siz de takımınıza destek olarak birbirinden değerli süprizleri kaçırmayın!

DANS MASTERS

Sahne sizi bekliyor! Yarışlar suda devam ederken, karada da katılımcılar eğlenceli dakikalar yaşıyor. Profesyonel dans ekiplerimizle sahnede yeni dans figürlerini keşfedin!

Dans Masters