fbpx

Haberler

Dragon Festivali hakkında en güncel gelişmeler ve haberler…

  Yazılar yükleniyor...
 • Dragon Şehri Yeniden Kuruluyor!

  Geri Sayım Başladı! Düzenlendiği 2008 yılından bu yana iş hayatına bambaşka bir pencere açan Dragon Festivali, Avrupa’nın en büyük etkinlik alanında 30 Bin metre karelik bir Dragon Şehri kuruyor. Türkiye genelinde 400 Binin üzerinde davetliye ev sahipliği yapan Festival, İki yıl aradan sonra 11-12 Haziran 2022 Tarihlerinde Maltepe Orhangazi Şehir Parkında Şampiyonlarını yeniden ağırlamak için…

 • Dragon Festivali Tarihçesi

  Çin’de binlerce yıldır kutlanan Duanwu Bayramı, günümüzde birçok ülkede Dragon Festivali olarak kutlanıyor. Duanwu Bayramı Qu Yuan’ın intihar ettiği günde, yani Çin Ay Takvimi’ne göre beşinci ayın beşinci gününde kutlanır.

 • Eğlenceye Katılın!

  2019 Eylül Maltepe Orhan Gazi Alan Krokisi

  Merry alone do it burst me songs. Sorry equal charm joy her those folly ham. In they no is many both. Recommend new contented intention improving bed performed age.

 • Kurumunuzu Tanıtın!

  Festival müzikleri Pal Medya’ya emanet

  Festival ruhunu dahada canlandırcak müziklerle Pal Medya DJ gösterisi ile karşınızda. Gün boyu sürecek bu müzik şöleni haftasonunuzu dahada renklendiricek.

 • Doğa ile Buluşun!

  Stant katılımları için dev fırsatlar

  Dragon Festivalinde marka tanıtımı için dev fırsatlar stant katılımlarında erken kayıt imkanıyla fırsatlardan siz de yararlanabilirsiniz. Fırsatları kaçırmamak ve bilgi sahibi olmak için duyuru ve haberlerimizi takip edin.